Facebook

Dlaczego blog?

Bo lubię pisać. Od dawna nosiłem się z zamiarem pisania bloga i chyba nadszedł w końcu czas, by z tym ruszyć. Piszę głównie dla siebie, bo chcę zachować w pamięci wydarzenia, jakie miały miejsce podczas moich "wojaży". Ale fajnie będzie, jeśli ktoś inny to poczyta. Zwłaszcza, że są tu rzeczy, o których z czasem zapominam i może nie wszystkim swoim najbliższym opowiadałem o nich. Pamięć jest zawodna mimo wszystko, nawet moja :D
Początkowo nazwa bloga miała brzmieć "Pamiętniki z podróży" (coś pomiędzy "Pamiętnikami z wakacji", a "Pamiętnikami Wampirów" :D ), ale postanowiłem ją zmienić, gdyż nie zamierzam pisać tutaj tylko o podróżach, wspomnieniach czy danych miejscach do odwiedzenia, ale pojawiać się będą również posty bardziej osobiste, może trochę mniej mające wspólnego z podróżowaniem, a bardziej z szukaniem swojego miejsca w świecie i krytyką otaczającej nas rzeczywistości.
Oczywiście zwiedzanie świata, to nie jedyna moja pasja. Inną jest muzyka. Zwłaszcza elektroniczna, a w szczególności uwielbiany przeze mnie Trance. I to własnie z jednego trance'owego kawałka wzięła się nazwa tego bloga. "Find Yourself" - kawałek stworzony przez Johna O'Callaghana, gdzie wokalu użyczyła Sarah Howells, to jedna z moich ulubionych piosenek (zwłaszcza w remiksie Cosmic Gate, który jest mocniejszy i mroczniejszy). Bardzo często, zupełnie nieświadomie, nucę ją sobie po cichu. Tak więc wydaje mi się, że mogę ją uznać jako hymn tego bloga :D
Nie wiem jak często będą pojawiać się tutaj posty. Nie jestem typem człowieka, który regularnie coś pisze i trzyma się konkretnych dat. Po prostu, będę miał ochotę się z wami podzielić czymś, to to zrobię i opublikuję.

Jeśli podoba Ci się to, co piszę. Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia i chciałbyś je gdzieś wykorzystać, to zapytaj najpierw o zgodę. 
Dlaczego blog? Dlaczego blog? Reviewed by Michał Cizio on 02:14 Rating: 5

Brak komentarzy:

Dzięki bardzo za poświęcenie czasu i energii na dotarcie aż tutaj :) Jeśli chcesz się podzielić swoimi przemyśleniami na temat tego posta lub całego bloga, nie wahaj się :)

Obsługiwane przez usługę Blogger.